Parapety

Parapety jsou nezbytným doplňkem pro okna plastová,dřevěná i hliníková. Parapety vám vyrobíme přesně podle vašich požadavků. Při výběru materiálů pro parapety klademe velký důraz na kvalitu materiálu. Vlastnosti parapetů jsou především odolnost vůči nárazu, vodě, změnám teplot, ochrana proti zatékání a v neposlední řadě i snadná údržba. Základem je stabilní a pevná konstrukce parapetu a kvalitní povrch.

Vnitřní parapety

Vnitřní parapety doporučujeme plastové, případně dřevotřískové potažené laminátem. K výrobě vnitřních plastových parapetů používáme PVC, které je na povrchu ošetřeno laminátem. Nabídka dekorů vnitřních parapetů vyhoví jakémukoli interiéru - vyrábí se nejen v jednobarevných variantách, ale i v imitaci dřeva a celé řadě dalších vzorovaných provedení

Venkovní parapety

Venkovní parapety vám doporučujeme kovové. To aby byla zaručena dostatečná odolnost vůči nepřízni počasí i proměnlivým teplotám. Rozlišujeme dva typy parapetů - tažené hliníkové parapety a ohýbané hliníkové neboli plechové parapety. Nejméně finančně náročnou variantou venkovních parapetů jsou pozinkované plechové parapety. Díky lakování je i u venkovních parapetů škála dostupných barev velice široká.
Objednejte parapety ke svým oknům.

Vzorník parapetů

Image 0 -
Bílá
Image 1 -
Bronz
Image 2 -
Buk
Image 3 -
Hnědá
Image 4 -
Mahagon
Image 5 -
Mramor
Image 6 -
Ořech
Image 7 -
Přírodní stříbro
Image 8 -
Zlatý dub